Rendl R12613 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12613 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 189 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 3 W |
| Světelný tok: | 100 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Průměr: | 50 mm |
| Montážní otvor: | 40 mm |
| Zápustná hloubka: | 80 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12615 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 175 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R12616 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 120lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 52 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R12618 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 120lm, IP54, černá
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R12621 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 157 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R12619 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 95 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12615 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 175 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R12627 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Rasq IP65, 9W, 3000K, 190lm, 250x86, bílá
skladem u dodavatele 71 ksdodaní 2-14 dní
3 555 Kč
Rendl R14207 - Zápustné LED svítidlo do stěny REP 27 10W, 3000K, 431lm, 230V, 90°, IP65, černá
skladem u dodavatele 81 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12616 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 120lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 52 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R14142 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Marco 70 IP65, 3W, 3000K, 94lm, Ø70, bílá
skladem u dodavatele 179 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R12621 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 157 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R14206 - Zápustné LED svítidlo do stěny REP 27 10W, 3000K, 431lm, 230V, 90°, IP65, bílá
skladem u dodavatele 66 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R13620 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Ragg IP65, 12W, 3000K, 406lm, 250x98, bílá
skladem u dodavatele 188 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R13566 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Segno IP54, 3W, 3000K, 170x65, bílá
skladem u dodavatele 136 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R12534 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Gordiq S IP65, 1,5W, 3000K, 30lm, 90x90, antracit
skladem u dodavatele 86 ksdodaní 2-14 dní
1 260 Kč




























































