TK Lighting 16046 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, bílá/sklo/textil
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16046 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 49 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
ručně vyrobeno v Evropě
| Materiál: | sklo, textil, kov, plast |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 390 mm |
| Výška: | 600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16047 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, černá/sklo/textil
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
3 293 Kč
TK Lighting 5903 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, mátová/zlatá/sklo/textil
skladem u dodavatele 35 ksdodání 4-14 dní
3 293 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5893 - Stolní textilní lampička Calisto 1xE27, Ø200, bílá/černá
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
TK Lighting 5989 - Stolní textilní lampička Melody 1xE27, Ø300, grafit/zelená
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 5596 - Stolní lampička Eco 1xE27, Ø200, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 47 ksdodání 4-14 dní
1 374 Kč
TK Lighting 5086 - Lampička PALLA SMALL GRAY 1xE27, Ø200, šedá
Skladem poslední kusihned k odeslání
998 Kč
TK Lighting 5404 - Stolní textilní lampička Calisto 1xE27, Ø200, juta/černá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
TK Lighting 5788 - Stolní lampička Oslo 1xE27, hnědá/ořech
skladem u dodavatele 69 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 5290 - Stolní textilní lampička Tokyo 1xE27, Ø300, bílá/borovice
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 182 Kč
TK Lighting 5988 - Stolní textilní lampička Melody 1xE27, Ø300, hnědá/černá
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 5591 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, béžová/zlatá/sklo/textil
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
3 293 Kč
TK Lighting 5293 - Stolní textilní lampička Tokyo 1xE27, Ø300, černá/borovice
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
1 224 Kč



























































