TK Lighting 16043 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/hnědá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16043 |
Dostupnost:
Skladem poslední kus
ihned k odeslání Dalších 10 ks - skladem u dodavatele
dodání 4-14 dní
ihned k odeslání Dalších 10 ks - skladem u dodavatele
dodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Barva: | bílá, hnědá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 120 mm |
| Výška: | 210 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16044 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/černá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 16038 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/béžová
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
908 Kč
TK Lighting 16040 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/žlutá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
856 Kč
TK Lighting 16041 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/oranžová
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
856 Kč
TK Lighting 16042 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/cihlová
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5150 - Stolní lampička Chicago 1xE27, Ø250, černá/lněná
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 151 Kč
TK Lighting 668 - Stolní lampička Vaio gray 1xE27, šedá/dřevo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 021 Kč
TK Lighting 6641 - Stolní textilní lampička Nicola, 1xE27, Ø200, žlutá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 052 Kč
TK Lighting 5346 - Stolní lampička Oslo 1xE27, černá/borovice
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
1 545 Kč
TK Lighting 5889 - Stolní textilní lampička Harmony nature 1xE27, Ø200, černá/přírodní
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
1 089 Kč
TK Lighting 5596 - Stolní lampička Eco 1xE27, Ø200, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 54 ksdodání 4-14 dní
1 374 Kč
TK Lighting 16046 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, bílá/sklo/textil
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
3 293 Kč
TK Lighting 5404 - Stolní textilní lampička Calisto 1xE27, Ø200, juta/černá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
TK Lighting 5124 - Stolní lampička Nicol 1xE27, Ø200, béžová/černá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 084 Kč
TK Lighting 5895 - Stolní textilní lampička Calisto 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 41 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč


























































