TK Lighting 5903 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, mátová/zlatá/sklo/textil
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5903 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 35 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
ručně vyrobeno v Evropě
| Materiál: | sklo, textil, kov, plast |
| Barva: | mátová, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 390 mm |
| Výška: | 600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16047 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, černá/sklo/textil
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
3 293 Kč
TK Lighting 16046 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, bílá/sklo/textil
skladem u dodavatele 49 ksdodání 4-14 dní
3 293 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5293 - Stolní textilní lampička Tokyo 1xE27, Ø300, černá/borovice
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
1 224 Kč
TK Lighting 5889 - Stolní textilní lampička Harmony nature 1xE27, Ø200, černá/přírodní
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
1 089 Kč
TK Lighting 6640 - Stolní textilní lampička Nicola, 1xE27, Ø200, oranžová
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
1 052 Kč
TK Lighting 16044 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/černá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 5986 - Stolní textilní lampička Melody 1xE27, Ø300, hnědá/přírodní
skladem u dodavatele 66 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 16027 - Stolní textilní lampička Nicola, 1xE27, Ø200, len/hnědá
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
1 052 Kč
TK Lighting 16046 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, bílá/sklo/textil
skladem u dodavatele 49 ksdodání 4-14 dní
3 293 Kč
TK Lighting 5788 - Stolní lampička Oslo 1xE27, hnědá/ořech
skladem u dodavatele 69 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 16042 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/cihlová
skladem u dodavatele 46 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 5893 - Stolní textilní lampička Calisto 1xE27, Ø200, bílá/černá
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč



























































