TK Lighting 16047 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, černá/sklo/textil
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16047 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 45 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
ručně vyrobeno v Evropě
| Materiál: | sklo, textil, kov, plast |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 390 mm |
| Výška: | 600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16046 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, bílá/sklo/textil
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
3 293 Kč
TK Lighting 5903 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, mátová/zlatá/sklo/textil
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
3 293 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5596 - Stolní lampička Eco 1xE27, Ø200, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 54 ksdodání 4-14 dní
1 374 Kč
TK Lighting 16046 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, bílá/sklo/textil
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
3 293 Kč
TK Lighting 5987 - Stolní textilní lampička Melody 1xE27, Ø300, grafit/šedá
skladem u dodavatele 135 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 16044 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/černá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 5463 - Stolní lampička Fiord 1xE27, Ø400, černá
skladem u dodavatele 51 ksdodání 4-14 dní
2 701 Kč
TK Lighting 5552 - Stolní textilní lampička Juta 1xE27, Ø220, juta
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
980 Kč
TK Lighting 5290 - Stolní textilní lampička Tokyo 1xE27, Ø300, bílá/borovice
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 182 Kč
TK Lighting 16040 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/žlutá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
856 Kč
TK Lighting 5150 - Stolní lampička Chicago 1xE27, Ø250, černá/lněná
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 151 Kč
TK Lighting 5404 - Stolní textilní lampička Calisto 1xE27, Ø200, juta/černá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč


























































