TK Lighting 5889 - Stolní textilní lampička Harmony nature 1xE27, Ø200, černá/přírodní
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5889 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov, textil |
| Barva: | přírodní, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 200 mm |
| Výška: | 370 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5890 - Stojací textilní lampa Harmony nature 1xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
3 397 Kč
TK Lighting 5950 - Nástěnné textilní svítidlo Harmony nature 1xE27, černá/přírodní
skladem u dodavatele 47 ksdodání 4-14 dní
928 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5788 - Stolní lampička Oslo 1xE27, hnědá/ořech
skladem u dodavatele 66 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 16027 - Stolní textilní lampička Nicola, 1xE27, Ø200, len/hnědá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
1 052 Kč
TK Lighting 5124 - Stolní lampička Nicol 1xE27, Ø200, béžová/černá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 084 Kč
TK Lighting 2936 - Stolní textilní lampička Maja 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
928 Kč
TK Lighting 5552 - Stolní textilní lampička Juta 1xE27, Ø220, juta
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
980 Kč
TK Lighting 5895 - Stolní textilní lampička Calisto 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 41 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
TK Lighting 5150 - Stolní lampička Chicago 1xE27, Ø250, černá/lněná
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 151 Kč
TK Lighting 5086 - Lampička PALLA SMALL GRAY 1xE27, Ø200, šedá
Skladem poslední kusihned k odeslání
998 Kč
TK Lighting 2935 - Stolní textilní lampička Maja 1xE27, Ø200, bílá
skladem u dodavatele 51 ksdodání 4-14 dní
928 Kč
TK Lighting 5346 - Stolní lampička Oslo 1xE27, černá/borovice
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
1 545 Kč


























































