Rendl R12451 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, černá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12451 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 80 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | černá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 4 W |
| Světelný tok: | 285 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Vyzařovací úhel: | 38 ° |
| Průměr: | 44 mm |
| Výška: | 182 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12455 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, černá
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12454 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, bílá
skladem u dodavatele 65 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12450 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, bílá
skladem u dodavatele 6 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12454 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, bílá
skladem u dodavatele 65 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12839 - Stropní bodové LED svítidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24°, Ø100, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 385 Kč
Rendl R12634 - Stropní LED svítidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45°, Ø120, černá
skladem u dodavatele 97 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R12633 - Stropní LED svítidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45°, Ø120, bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R12497 - Stropní bodové LED svítidlo Bogard 5W, 3000K, 414lm, 40°, matná černá
skladem u dodavatele 135 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R12840 - Stropní bodové LED svítidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24°, Ø100, černá
skladem u dodavatele 40 ksdodaní 2-14 dní
2 385 Kč
Rendl R12455 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, černá
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12499 - Stropní bodové LED svítidlo Bogard 2x5W, 3000K, 700lm, 40°, matná černá
skladem u dodavatele 93 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12450 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, bílá
skladem u dodavatele 6 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč


























































