Rendl R12455 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, černá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12455 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | černá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 6 W |
| Světelný tok: | 570 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Vyzařovací úhel: | 38 ° |
| Průměr: | 55 mm |
| Výška: | 382 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12451 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, černá
skladem u dodavatele 62 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12454 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, bílá
skladem u dodavatele 60 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12450 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13539 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Rendl R12517 - Stropní bodové svítidlo Moma 1xGU10, Ø84, černá
skladem u dodavatele 246 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R13473 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
82 Kč
Rendl R12450 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč
Rendl R13869 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, česaná mosaz
skladem u dodavatele 238 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R12729 - Stropní bodové svítidlo Mantova 1xGU10, Ø80, matná bílá
skladem u dodavatele 27 ksdodaní 2-14 dní
675 Kč
Rendl R13476 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, černá
skladem u dodavatele 246 ksdodaní 2-14 dní
135 Kč
Rendl R13876 - Pouze hliníkový dekorativní rámeček pro svítidla Dario R13867/R13868/R13869, bílá
skladem u dodavatele 171 ksdodaní 2-14 dní
206 Kč
Rendl R12668 - Stropní bodové svítidlo Gaya 1xGU10, Ø60, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
702 Kč
Rendl R12670 - Stropní bodové svítidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 54 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč


























































