Rendl R13501 - Stropní bodové svítidlo Connor 1xGU10, Ø69, černá/zlatá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13501 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 345 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | černá, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 69 mm |
| Výška: | 96 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13496 - Stropní bodové svítidlo Connor 1xGU10, Ø69, bílá/černá
skladem u dodavatele 9 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13867 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, bílá/česaná mosaz
skladem u dodavatele 293 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Rendl R13552 - Stropní bodové svítidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, černá
skladem u dodavatele 86 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R12731 - Stropní bodové svítidlo Mantova 1xGU10, Ø80, matná černá
skladem u dodavatele 119 ksdodaní 2-14 dní
675 Kč
Rendl R12633 - Stropní LED svítidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45°, Ø120, bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13795 - Stropní svítidlo Volca 1xGU10, beton/dekor tmavý granit
skladem u dodavatele 157 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R14230 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, světle šedá
skladem u dodavatele 124 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R13364 - Stropní bodové svítidlo Belenos 1xGU10, Ø60, černá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Rendl R12672 - Stropní bodové svítidlo Enki 1xGU10, 94x94, bílá
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-14 dní
1 260 Kč
Rendl R13475 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, měděná fólie
Skladem poslední kusihned k odeslání
82 Kč
Rendl R13438 - Stropní svítidlo Coles SQ 1xGU10, 133x133, sádra
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
1 215 Kč

























































