Rendl R13869 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, česaná mosaz
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13869 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Možnost dokoupení hliníkového dekorativního rámečku v bílé barvě (R13876) nebo v černé barvě (R13877)
| Materiál: | kov |
| Barva: | česaná mosaz |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x9 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 70 mm |
| Výška: | 140 mm |
Rendl R13867 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, bílá/česaná mosaz
skladem u dodavatele 276 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13868 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, černá/česaná mosaz
skladem u dodavatele 136 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13876 - Pouze hliníkový dekorativní rámeček pro svítidla Dario R13867/R13868/R13869, bílá
skladem u dodavatele 187 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13877 - Pouze hliníkový dekorativní rámeček pro svítidla Dario R13867/R13868/R13869, černá
skladem u dodavatele 117 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12735 - Stropní bodové svítidlo Agate 1xGU10, 82x82, matná bílá
skladem u dodavatele 15 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12499 - Stropní bodové LED svítidlo Bogard 2x5W, 3000K, 700lm, 40°, matná černá
skladem u dodavatele 93 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13438 - Stropní svítidlo Coles SQ 1xGU10, 133x133, sádra
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
Rendl R13475 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, měděná fólie
Skladem poslední kusihned k odeslání
Rendl R13624 - Venkovní stropní LED svítidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, bílá/čiré sklo
skladem u dodavatele 48 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13542 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, černá
skladem u dodavatele 80 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14222 - Stropní svítidlo MEMA 1xGX53, Ø84, černá/satinovaný akryl
skladem u dodavatele 352 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13476 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, černá
skladem u dodavatele 251 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13471 - Stropní bodové svítidlo Canto 1xGU10, Ø75, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Rendl R12670 - Stropní bodové svítidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 56 ksdodaní 2-14 dní




























































