Globo 54310-4 - Stropní bodové svítidlo Hollsy 4xE14, černá/zlatá/kouřová/čirá
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-54310-4 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | matná černá, čirá, kouřová, matná zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x25 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Délka: | 550 mm |
| Šířka: | 70 mm |
| Hloubka: | 180 mm |
Příbuzné produkty
Globo 54310-1 - Nástěnné bodové svítidlo Hollsy 1xE14, černá/zlatá/kouřová/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
360 Kč
Globo 54310-2 - Stropní bodové svítidlo Hollsy 2xE14, černá/zlatá/kouřová/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
593 Kč
Globo 54310-3 - Stropní bodové svítidlo Hollsy 3xE14, černá/zlatá/kouřová/čirá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-6 prac. dní
868 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 54802S-1 - Bodové svítidlo Xara I 1xE14, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
224 Kč
Globo 57911-4B - Stropní bodové svítidlo Robby black 4xGU10, matná černá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
776 Kč
Globo 54802S-3 - Stropní bodové svítidlo Xara I 3xE14, Ø230, matná černá
skladem u dodavatele 35 ksdodání 3-6 prac. dní
728 Kč
Globo 57911-2B - Stropní bodové svítidlo Robby black 2xGU10, matná černá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
408 Kč
Globo 54802S-3D - Stropní bodové svítidlo Xara I 3xE14, Ø360, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
696 Kč
Globo 56134-3 - Stropní bodové LED svítidlo Alaska 12W, 3000K, 3x240lm, Ø250, chrom
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
560 Kč
Globo 54307-1W - Bodové svítidlo Claude 1xE14, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
352 Kč
Globo 54802W-2 - Stropní bodové svítidlo Xara I 2xE14, bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
448 Kč
Globo 54802S-4 - Stropní bodové svítidlo Xara I 4xE14, 600x195, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
848 Kč
Globo 57911-2G - Stropní bodové svítidlo Robby wood 2xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
512 Kč




























































