Globo 54310-2 - Stropní bodové svítidlo Hollsy 2xE14, černá/zlatá/kouřová/čirá
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-54310-2 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | kouřová, matná zlatá, matná černá, čirá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x25 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Šířka: | 250x70 mm |
| Hloubka: | 180 mm |
Příbuzné produkty
Globo 54310-1 - Nástěnné bodové svítidlo Hollsy 1xE14, černá/zlatá/kouřová/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
360 Kč
Globo 54310-3 - Stropní bodové svítidlo Hollsy 3xE14, černá/zlatá/kouřová/čirá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-6 prac. dní
868 Kč
Globo 54310-4 - Stropní bodové svítidlo Hollsy 4xE14, černá/zlatá/kouřová/čirá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 198 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 54310-1 - Nástěnné bodové svítidlo Hollsy 1xE14, černá/zlatá/kouřová/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
360 Kč
Globo 54308-3 - Stropní bodové svítidlo Hubertus 3xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
736 Kč
Globo 57911-4B - Stropní bodové svítidlo Robby black 4xGU10, matná černá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
776 Kč
Globo 54802S-2 - Stropní bodové svítidlo Xara I 2xE14, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
448 Kč
Globo 57911-3G - Stropní bodové svítidlo Robby wood 3xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
736 Kč
Globo 54308-2 - Stropní bodové svítidlo Hubertus 2xE14, matná černá/kouřová
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
496 Kč
Globo 54310-3 - Stropní bodové svítidlo Hollsy 3xE14, černá/zlatá/kouřová/čirá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-6 prac. dní
868 Kč
Globo 56140-9D - Designové stropní svítidlo Riha 9xG9, matný nikl/opál
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 080 Kč
Globo 54307-2W - Bodové svítidlo Claude 2xE14, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 3-6 prac. dní
696 Kč
Globo 54050-3 - Stropní bodové svítidlo Jowita 3xE27, Ø520, keramika, bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 736 Kč



























































