Globo 57911-3W - Stropní bodové svítidlo Robby white 3xGU10, bílá/chrom
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-57911-3W |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov |
| Barva: | bílá, chrom-lesklý |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté, hranaté |
| Max. výkon: | 3x35 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Délka: | 410 mm |
| Šířka: | 60 mm |
| Výška: | 120 mm |
Příbuzné produkty
Globo 57911-1W - Nástěnné bodové svítidlo Robby white 1xGU10, bílá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
240 Kč
Globo 57911-2W - Stropní bodové svítidlo Robby white 2xGU10, bílá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
408 Kč
Globo 57911-4W - Stropní bodové svítidlo Robby white 4xGU10, bílá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
776 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 54310-1 - Nástěnné bodové svítidlo Hollsy 1xE14, černá/zlatá/kouřová/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
360 Kč
Globo 57911-1W - Nástěnné bodové svítidlo Robby white 1xGU10, bílá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
240 Kč
Globo 54308-1 - Nástěnné bodové svítidlo Hubertus 1xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
256 Kč
Globo 54308-4 - Stropní bodové svítidlo Hubertus 4xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
976 Kč
Globo 54802S-3 - Stropní bodové svítidlo Xara I 3xE14, Ø230, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
728 Kč
Globo 57911-2G - Stropní bodové svítidlo Robby wood 2xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
512 Kč
Globo 54308W - Nástěnné bodové svítidlo Hubertus 1xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
480 Kč
Globo 57911-3G - Stropní bodové svítidlo Robby wood 3xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
736 Kč
Globo 56140-9D - Designové stropní svítidlo Riha 9xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele poslední kusdodání 3-6 prac. dní
4 080 Kč
Globo 57911-1G - Nástěnné bodové svítidlo Robby wood 1xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
304 Kč


























































