Rendl R13552 - Stropní bodové svítidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, černá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13552 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 86 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 60 mm |
| Výška: | 154 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12670 - Stropní bodové svítidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 72 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13868 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, černá/česaná mosaz
skladem u dodavatele 144 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Rendl R11773 - Stropní bodové svítidlo Pixie 1xGX53, Ø90, černá/chrom
skladem u dodavatele 23 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13607 - Stropní koupelnové svítidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, černá
skladem u dodavatele 225 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R13625 - Venkovní stropní LED svítidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, antracit/čiré sklo
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
1 890 Kč
Rendl R13876 - Pouze hliníkový dekorativní rámeček pro svítidla Dario R13867/R13868/R13869, bílá
skladem u dodavatele 187 ksdodaní 2-14 dní
206 Kč
Rendl R13869 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, česaná mosaz
skladem u dodavatele 253 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R12497 - Stropní bodové LED svítidlo Bogard 5W, 3000K, 414lm, 40°, matná černá
skladem u dodavatele 135 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R12455 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, černá
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R14222 - Stropní svítidlo MEMA 1xGX53, Ø84, černá/satinovaný akryl
skladem u dodavatele 352 ksdodaní 2-14 dní
648 Kč
Rendl R14230 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, světle šedá
skladem u dodavatele 120 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč



























































