Rendl R11680 - Stropní svítidlo Gina 1xGU10, Ø110, sádra
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R11680 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 30 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Svítidlo lze přemalovat interiérovými barvami.
| Materiál: | sádra |
| Barva: | sádrová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 110 mm |
| Výška: | 140 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12669 - Stropní bodové svítidlo Vade 1xGU10, Ø76, bílá/černá
skladem u dodavatele 18 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R12451 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, černá
skladem u dodavatele 80 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12672 - Stropní bodové svítidlo Enki 1xGU10, 94x94, bílá
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-14 dní
1 260 Kč
Rendl R13542 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, černá
skladem u dodavatele 80 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R13496 - Stropní bodové svítidlo Connor 1xGU10, Ø69, bílá/černá
skladem u dodavatele 6 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R12730 - Stropní bodové svítidlo Mantova 1xGU10, Ø80, kartáčovaný hliník
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
752 Kč
Rendl R13608 - Stropní koupelnové svítidlo Kim 1xGU10, IP65, bílá
skladem u dodavatele 150 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R12455 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, černá
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12450 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, bílá
skladem u dodavatele 6 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13606 - Stropní koupelnové svítidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, bílá
skladem u dodavatele 55 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč


























































