Rendl R11957 - Stropní svítidlo Jack SQ 1xGU10, 110x110, sádra
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R11957 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 28 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Svítidlo lze přemalovat interiérovými barvami.
| Materiál: | sádra |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 110x110 mm |
| Výška: | 140 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13868 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, černá/česaná mosaz
skladem u dodavatele 144 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Rendl R13867 - Stropní bodové svítidlo Dario 1xGU10, Ø70, bílá/česaná mosaz
skladem u dodavatele 278 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Rendl R12517 - Stropní bodové svítidlo Moma 1xGU10, Ø84, černá
skladem u dodavatele 249 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R11773 - Stropní bodové svítidlo Pixie 1xGX53, Ø90, černá/chrom
skladem u dodavatele 23 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13538 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, bílá
skladem u dodavatele 172 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R13876 - Pouze hliníkový dekorativní rámeček pro svítidla Dario R13867/R13868/R13869, bílá
skladem u dodavatele 187 ksdodaní 2-14 dní
206 Kč
Rendl R13438 - Stropní svítidlo Coles SQ 1xGU10, 133x133, sádra
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R12667 - Stropní bodové svítidlo Gaya 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 251 ksdodaní 2-14 dní
702 Kč
Rendl R13472 - Stropní bodové svítidlo Canto 1xGU10, Ø75, černá
skladem u dodavatele 274 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R12451 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, černá
skladem u dodavatele 80 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč


























































