Rendl R12202 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/chrom
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12202 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 28 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | chrom-lesklý, opál |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 21 W |
| Světelný tok: | 948 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Průměr: | 345 mm |
| Výška: | 85 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12196 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele 8 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R12197 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele 23 ksdodaní 2-14 dní
4 455 Kč
Rendl R12201 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13606 - Stropní koupelnové svítidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, bílá
skladem u dodavatele 55 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R13693 - Stropní koupelové svítidlo Bolly 1xE27, IP44, Ø170, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R13607 - Stropní koupelnové svítidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, černá
skladem u dodavatele 194 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R13679 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 158 ksdodaní 2-14 dní
6 120 Kč
Rendl R14229 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
855 Kč
Rendl R13754 - Koupelnové stropní LED svítidlo Cira 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø350, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 96 ksdodaní 2-14 dní
5 220 Kč
Rendl R13697 - Stropní koupelnové LED svítidlo Merano 16W, 3000K, 1300lm, 300x300, IP44, chrom
skladem u dodavatele 189 ksdodaní 2-14 dní
3 915 Kč
Rendl R13678 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 56 ksdodaní 2-14 dní
6 480 Kč
Rendl R13683 - Stropní koupelové svítidlo Arana 1xE27, IP44, Ø270, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 173 ksdodaní 2-14 dní
4 140 Kč
Rendl R12201 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč



























































