Rendl R13688 - Stropní koupelnové LED svítidlo Sara 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø360, opálové sklo/chrom
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13688 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 57 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | opál, chrom-lesklý |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Světelný tok: | 1700 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Průměr: | 360 mm |
| Hloubka: | 110 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13686 - Stropní koupelnové LED svítidlo Zara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 46 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Rendl R13642 - Stropní koupelnové LED svítidlo Sassari 24W, 3000K, 1900lm, IP65, Ø280, bílá
skladem u dodavatele 7 ksdodaní 2-14 dní
2 385 Kč
Rendl R13687 - Stropní koupelnové LED svítidlo Sara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 52 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13698 - Stropní koupelnové LED svítidlo Merano 24W, 3000K, 1700lm, 350x350, IP44, chrom
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní
4 680 Kč
Rendl R13754 - Koupelnové stropní LED svítidlo Cira 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø350, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 96 ksdodaní 2-14 dní
5 220 Kč
Rendl R12198 - Stropní koupelnové LED svítidlo Esica 6W, 3000K, 435lm, IP44, chrom/opálové sklo
skladem u dodavatele 169 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13679 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 158 ksdodaní 2-14 dní
6 120 Kč
Rendl R13607 - Stropní koupelnové svítidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, černá
skladem u dodavatele 225 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R13680 - Koupelnové stropní LED svítidlo Cira 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø235, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 177 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Rendl R13683 - Stropní koupelové svítidlo Arana 1xE27, IP44, Ø270, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 173 ksdodaní 2-14 dní
4 140 Kč
Rendl R13542 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, černá
skladem u dodavatele 81 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R13608 - Stropní koupelnové svítidlo Kim 1xGU10, IP65, bílá
skladem u dodavatele 150 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R13742 - Koupelnové stropní LED svítidlo Cira 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø235, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 69 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč


























































