Rendl R13697 - Stropní koupelnové LED svítidlo Merano 16W, 3000K, 1300lm, 300x300, IP44, chrom
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13697 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 189 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | akryl (plast), kov |
| Barva: | chrom-lesklý, matná bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 16 W |
| Světelný tok: | 1300 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Šířka: | 300x300 mm |
| Hloubka: | 63 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13698 - Stropní koupelnové LED svítidlo Merano 24W, 3000K, 1700lm, 350x350, IP44, chrom
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní
4 680 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13754 - Koupelnové stropní LED svítidlo Cira 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø350, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 96 ksdodaní 2-14 dní
5 220 Kč
Rendl R12202 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 28 ksdodaní 2-14 dní
4 455 Kč
Rendl R14231 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
855 Kč
Rendl R13684 - Stropní koupelnové svítidlo Venice 1xE27, IP44, Ø230, čirá/opál/chrom
skladem u dodavatele 39 ksdodaní 2-14 dní
4 320 Kč
Rendl R14230 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, světle šedá
skladem u dodavatele 94 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R14229 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
855 Kč
Rendl R13538 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, bílá
skladem u dodavatele 125 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R14124 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, černá
skladem u dodavatele 19 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R13694 - Stropní koupelové svítidlo Bolly 1xE27, IP44, Ø260, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 115 ksdodaní 2-14 dní
3 915 Kč
Rendl R13686 - Stropní koupelnové LED svítidlo Zara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 46 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč




























































