Rendl R13642 - Stropní koupelnové LED svítidlo Sassari 24W, 3000K, 1900lm, IP65, Ø280, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13642 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 7 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, polykarbonát |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Světelný tok: | 1900 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Průměr: | 280 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13686 - Stropní koupelnové LED svítidlo Zara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 46 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Rendl R13687 - Stropní koupelnové LED svítidlo Sara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 52 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Rendl R13688 - Stropní koupelnové LED svítidlo Sara 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø360, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 57 ksdodaní 2-14 dní
5 040 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R14125 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, bílá
skladem u dodavatele 32 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13698 - Stropní koupelnové LED svítidlo Merano 24W, 3000K, 1700lm, 350x350, IP44, chrom
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní
4 680 Kč
Rendl R13697 - Stropní koupelnové LED svítidlo Merano 16W, 3000K, 1300lm, 300x300, IP44, chrom
skladem u dodavatele 189 ksdodaní 2-14 dní
3 915 Kč
Rendl R13742 - Koupelnové stropní LED svítidlo Cira 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø235, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 69 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R12199 - Stropní koupelnové LED svítidlo Esica 6W, 3000K, 369lm, IP44, Ø100, chrom/opálové sklo
skladem u dodavatele 136 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13686 - Stropní koupelnové LED svítidlo Zara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 46 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Rendl R13676 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø250, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 87 ksdodaní 2-14 dní
3 555 Kč
Rendl R13685 - Stropní koupelnové LED svítidlo Venice 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø300, čirá/opál/chrom
skladem u dodavatele 157 ksdodaní 2-14 dní
5 220 Kč
Rendl R13539 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Rendl R13694 - Stropní koupelové svítidlo Bolly 1xE27, IP44, Ø260, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 120 ksdodaní 2-14 dní
3 915 Kč


























































