Rendl R13687 - Stropní koupelnové LED svítidlo Sara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chrom
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13687 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | opál, chrom-lesklý |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Světelný tok: | 900 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Průměr: | 260 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13686 - Stropní koupelnové LED svítidlo Zara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 46 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Rendl R13642 - Stropní koupelnové LED svítidlo Sassari 24W, 3000K, 1900lm, IP65, Ø280, bílá
skladem u dodavatele 7 ksdodaní 2-14 dní
2 385 Kč
Rendl R13688 - Stropní koupelnové LED svítidlo Sara 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø360, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 56 ksdodaní 2-14 dní
5 040 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R14125 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, bílá
skladem u dodavatele 32 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13607 - Stropní koupelnové svítidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, černá
skladem u dodavatele 194 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R12196 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele 8 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R13681 - Koupelnové stropní LED svítidlo Cira 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø350, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 81 ksdodaní 2-14 dní
5 805 Kč
Rendl R14231 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
855 Kč
Rendl R13698 - Stropní koupelnové LED svítidlo Merano 24W, 3000K, 1700lm, 350x350, IP44, chrom
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní
4 680 Kč
Rendl R13693 - Stropní koupelové svítidlo Bolly 1xE27, IP44, Ø170, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R13677 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø250, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 199 ksdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R13684 - Stropní koupelnové svítidlo Venice 1xE27, IP44, Ø230, čirá/opál/chrom
skladem u dodavatele 39 ksdodaní 2-14 dní
4 320 Kč
Rendl R13539 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč



























































