Rendl R13742 - Koupelnové stropní LED svítidlo Cira 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø235, opálové sklo/chrom
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13742 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 69 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | chrom-lesklý, opál |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Světelný tok: | 900 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 235 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13754 - Koupelnové stropní LED svítidlo Cira 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø350, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 96 ksdodaní 2-14 dní
5 220 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R14126 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, černá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R14125 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, bílá
skladem u dodavatele 33 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13607 - Stropní koupelnové svítidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, černá
skladem u dodavatele 222 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R14124 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, černá
skladem u dodavatele 22 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R12202 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 28 ksdodaní 2-14 dní
4 455 Kč
Rendl R13608 - Stropní koupelnové svítidlo Kim 1xGU10, IP65, bílá
skladem u dodavatele 150 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R13681 - Koupelnové stropní LED svítidlo Cira 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø350, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 81 ksdodaní 2-14 dní
5 805 Kč
Rendl R14123 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, bílá
skladem u dodavatele 65 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R13680 - Koupelnové stropní LED svítidlo Cira 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø235, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 177 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Rendl R13678 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 57 ksdodaní 2-14 dní
6 480 Kč


























































