Rendl R13267 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 30W, 3000K, 2400lm, 300x300, bílá, stmívání TRIAC
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13267 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Stmívání TRIAC
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 30 W |
| Světelný tok: | 2400 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Stmívání LED: | ano |
| Šířka: | 300x300 mm |
| Výška: | 58 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13158 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 15W, 3000K, 1200lm, 170x170, bílá, stmívání TRIAC
skladem u dodavatele 4 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R13938 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 15W, 3000K, 1200lm, 170x170, černá, stmívání TRIAC
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 070 Kč
Rendl R13851 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, bílá, stmívání TRIAC
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 655 Kč
Rendl R13939 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, černá, stmívání TRIAC
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13329 - Stropní LED svítidlo Mezzo 30W, 3000K, 1800lm, Ø400, černá
skladem u dodavatele 83 ksdodaní 2-14 dní
5 580 Kč
Rendl R13677 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø250, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 199 ksdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R13686 - Stropní koupelnové LED svítidlo Zara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 46 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Rendl R12197 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele 23 ksdodaní 2-14 dní
4 455 Kč
Rendl R13158 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 15W, 3000K, 1200lm, 170x170, bílá, stmívání TRIAC
skladem u dodavatele 4 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R13334 - Stropní LED svítidlo Mezzo 100W, 3000K, 6400lm, Ø800, bílá
skladem u dodavatele 20 ksdodaní 2-14 dní
20 250 Kč
Rendl R13754 - Koupelnové stropní LED svítidlo Cira 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø350, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 96 ksdodaní 2-14 dní
5 220 Kč
Rendl R13685 - Stropní koupelnové LED svítidlo Venice 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø300, čirá/opál/chrom
skladem u dodavatele 154 ksdodaní 2-14 dní
5 220 Kč
Rendl R12198 - Stropní koupelnové LED svítidlo Esica 6W, 3000K, 435lm, IP44, chrom/opálové sklo
skladem u dodavatele 169 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13742 - Koupelnové stropní LED svítidlo Cira 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø235, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 69 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč



























































