Rendl R13939 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, černá, stmívání TRIAC
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13939 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Stmívání TRIAC
| Barva: | černá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 20 W |
| Světelný tok: | 1600 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Stmívání LED: | ano |
| Šířka: | 220x220 mm |
| Výška: | 58 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13158 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 15W, 3000K, 1200lm, 170x170, bílá, stmívání TRIAC
skladem u dodavatele 4 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R13938 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 15W, 3000K, 1200lm, 170x170, černá, stmívání TRIAC
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 070 Kč
Rendl R13851 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, bílá, stmívání TRIAC
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 655 Kč
Rendl R13267 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 30W, 3000K, 2400lm, 300x300, bílá, stmívání TRIAC
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
3 555 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13267 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 30W, 3000K, 2400lm, 300x300, bílá, stmívání TRIAC
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
3 555 Kč
Rendl R13488 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, černá
skladem u dodavatele 37 ksdodaní 2-14 dní
1 890 Kč
Rendl R13489 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 50W, 3000K, 4000lm, 400x400, bílá
skladem u dodavatele 150 ksdodaní 2-14 dní
4 320 Kč
Rendl R13851 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, bílá, stmívání TRIAC
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 655 Kč
Rendl R12201 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R13742 - Koupelnové stropní LED svítidlo Cira 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø235, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 69 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R12451 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, černá
skladem u dodavatele 80 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13698 - Stropní koupelnové LED svítidlo Merano 24W, 3000K, 1700lm, 350x350, IP44, chrom
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní
4 680 Kč
Rendl R14124 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, černá
skladem u dodavatele 19 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R13685 - Stropní koupelnové LED svítidlo Venice 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø300, čirá/opál/chrom
skladem u dodavatele 154 ksdodaní 2-14 dní
5 220 Kč



























































