Rendl R13332 - Stropní LED svítidlo Mezzo 60W, 3000K, 3700lm, Ø600, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13332 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Možnost dokoupení komponentu R13330 - vhodný pro zavěšení svítidla
Stmívání TRIAC
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Barva: | bílá, mléčná |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 60 W |
| Světelný tok: | 3700 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Stmívání LED: | ano |
| Průměr: | 600 mm |
| Výška: | 100 mm |
dodaní 2-14 dní
Rendl R13334 - Stropní LED svítidlo Mezzo 100W, 3000K, 6400lm, Ø800, bílá
skladem u dodavatele 20 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13335 - Závěsná sada Mezzo pro svítidlo R13334
skladem u dodavatele 27 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13333 - Stropní LED svítidlo Mezzo 60W, 3000K, 3700lm, Ø600, černá
skladem u dodavatele 40 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13330 - Závěsná sada Mezzo pro svítidlo R13328 a R13332, bílá
skladem u dodavatele 33 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13331 - Závěsná sada Mezzo pro svítidlo R13329 a R13333, černá
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13329 - Stropní LED svítidlo Mezzo 30W, 3000K, 1800lm, Ø400, černá
skladem u dodavatele 83 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13328 - Stropní LED svítidlo Mezzo 30W, 3000K, 1800lm, Ø400, bílá
skladem u dodavatele 39 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12935 - Stropní svítidlo Loyd III 3xE27, Ø150, černá
skladem u dodavatele 76 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13686 - Stropní koupelnové LED svítidlo Zara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 46 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12198 - Stropní koupelnové LED svítidlo Esica 6W, 3000K, 435lm, IP44, chrom/opálové sklo
skladem u dodavatele 169 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13267 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 30W, 3000K, 2400lm, 300x300, bílá, stmívání TRIAC
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13688 - Stropní koupelnové LED svítidlo Sara 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø360, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 56 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14131 - Stropní svítidlo AMANDA 3xE27, Ø400, matná černá/čiré sklo
skladem u dodavatele 15 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14125 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, bílá
skladem u dodavatele 32 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13479 - Stropní LED svítidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, černá
skladem u dodavatele 243 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14124 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, černá
skladem u dodavatele 19 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14359 - Stropní LED svítidlo LARISA R 30 30W, 3000K/4000K/6500K, 2250lm, Ø300, černá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-14 dní



























































