Rendl R13329 - Stropní LED svítidlo Mezzo 30W, 3000K, 1800lm, Ø400, černá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13329 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Možnost dokoupení komponentu R13331 - vhodný pro zavěšení svítidla
Stmívání TRIAC
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Barva: | černá, mléčná |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 30 W |
| Světelný tok: | 1900 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Stmívání LED: | ano |
| Průměr: | 400 mm |
| Výška: | 100 mm |
dodaní 2-14 dní
Rendl R13334 - Stropní LED svítidlo Mezzo 100W, 3000K, 6400lm, Ø800, bílá
skladem u dodavatele 20 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13335 - Závěsná sada Mezzo pro svítidlo R13334
skladem u dodavatele 27 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13332 - Stropní LED svítidlo Mezzo 60W, 3000K, 3700lm, Ø600, bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13333 - Stropní LED svítidlo Mezzo 60W, 3000K, 3700lm, Ø600, černá
skladem u dodavatele 40 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13330 - Závěsná sada Mezzo pro svítidlo R13328 a R13332, bílá
skladem u dodavatele 33 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13331 - Závěsná sada Mezzo pro svítidlo R13329 a R13333, černá
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13328 - Stropní LED svítidlo Mezzo 30W, 3000K, 1800lm, Ø400, bílá
skladem u dodavatele 40 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12063 - Stropní LED svítidlo Structural 40W, 3000K, 2918lm, 400x400, bílá
skladem u dodavatele 39 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14359 - Stropní LED svítidlo LARISA R 30 30W, 3000K/4000K/6500K, 2250lm, Ø300, černá
skladem u dodavatele 101 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13158 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 15W, 3000K, 1200lm, 170x170, bílá, stmívání TRIAC
skladem u dodavatele 4 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13487 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, bílá
skladem u dodavatele 56 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14356 - Stropní LED svítidlo LARISA R 22 20W, 3000K/4000K/6500K, 1500lm, Ø220, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Rendl R12850 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 30W, 3000K, 2400lm, 300x300, bílá
skladem u dodavatele 37 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14360 - Stropní LED svítidlo LARISA R 40 50W, 3000K/4000K/6500K, 3750lm, Ø400, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Rendl R13688 - Stropní koupelnové LED svítidlo Sara 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø360, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 56 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12842 - Stropní LED svítidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, bílá
skladem u dodavatele 212 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13678 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 57 ksdodaní 2-14 dní


























































