Rendl R11772 - Stropní bodové svítidlo Pixie 1xGX53, Ø90, bílá/chrom
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R11772 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 20 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | bílá, chrom-lesklý |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GX-53 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 1x7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 90 mm |
| Výška: | 137 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R11773 - Stropní bodové svítidlo Pixie 1xGX53, Ø90, černá/chrom
skladem u dodavatele 23 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12668 - Stropní bodové svítidlo Gaya 1xGU10, Ø60, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
702 Kč
Rendl R12667 - Stropní bodové svítidlo Gaya 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 123 ksdodaní 2-14 dní
702 Kč
Rendl R14230 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, světle šedá
skladem u dodavatele 120 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R13552 - Stropní bodové svítidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, černá
skladem u dodavatele 86 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R10454 - Stropní svítidlo Coles SQ 1xGU10, Ø130, sádra
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13473 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
82 Kč
Rendl R12735 - Stropní bodové svítidlo Agate 1xGU10, 82x82, matná bílá
skladem u dodavatele 15 ksdodaní 2-14 dní
738 Kč
Rendl R13877 - Pouze hliníkový dekorativní rámeček pro svítidla Dario R13867/R13868/R13869, černá
skladem u dodavatele 117 ksdodaní 2-14 dní
206 Kč
Rendl R12634 - Stropní LED svítidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45°, Ø120, černá
skladem u dodavatele 97 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13472 - Stropní bodové svítidlo Canto 1xGU10, Ø75, černá
skladem u dodavatele 274 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč


























































