TK Lighting 5940 - Stropní textilní svítidlo Harmony nature 4xE27, Ø500, černá/přírodní
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5940 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 63 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov, textil |
| Barva: | přírodní, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 210 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4562 - Designový lustr Harmony nature 1xE27, Ø400, černá/přírodní
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
1 550 Kč
TK Lighting 4557 - Designový lustr Harmony nature 3xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 4556 - Stropní textilní svítidlo Harmony nature 4xE27, Ø720, černá/přírodní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 619 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 3376 - Stropní svítidlo Bilbao 4xE27, Ø450, bílá/zlatá/černá/textil
skladem u dodavatele 65 ksdodání 4-14 dní
1 965 Kč
TK Lighting 10003 - Stropní bodové svítidlo Vox 3xGU10 + 3xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
2 520 Kč
TK Lighting 6196 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 6xE27, Ø780, přírodní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 235 Kč
TK Lighting 6247 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø400, len/černá
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 116 Kč
TK Lighting 6578 - Stropní textilní svítidlo Linobianco 4xE27, Ø600, bílá/přírodní
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
2 639 Kč
TK Lighting 10001 - Stropní bodové svítidlo Vox 1xGU10 + 2xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele 73 ksdodání 4-14 dní
1 426 Kč
TK Lighting 6195 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 4xE27, Ø520, přírodní
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
1 893 Kč
TK Lighting 10070 - Stropní svítidlo Fairy gold 4xG9, zlatá/transparentní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 666 Kč
TK Lighting 3318 - Stropní svítidlo Marco 3xE27, Ø440, hnědá/čirá/zelená/zlatá/černá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
2 639 Kč
TK Lighting 4433 - Stropní svítidlo Rondo beige 4xE27, Ø610, béžová/textil
skladem u dodavatele 360 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč



























































