Rabalux 7396 - Venkovní nástěnné svítidlo Solin 1xG9, IP54, matná černá
| Výrobce: Rabalux | |
| Kód: Rab-7396 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Další informace: | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | matná černá |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x42 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 100 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 7397 - Venkovní nástěnné svítidlo Solin 1xG9, IP54, matná bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
694 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rabalux 77092 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Zaragoza 10W, 4000K, IP54, 1000lm, černá/bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
498 Kč
Rabalux 7166 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Hong Kong 9W, 4000K, 660lm, IP65, černá/bílá
skladem u dodavatele 150 ksdodání 3-10 dní
670 Kč
Rabalux 8134 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Varna 12W, 4000K, 720lm, IP54, černá/bílá
skladem u dodavatele 60 ksdodání 3-10 dní
460 Kč
Rabalux 8684 - Venkovní stropní/nástěnné svítidlo Stuttgart 2xE27, IP44, Ø285, antracit/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 396 Kč
Rabalux 7502 - Venkovní nástěnné svítidlo Wellington 1xE27, IP44, černá/transparentní
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
616 Kč
Rabalux 7476 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Balimo 12W, 4000K, 560lm, IP54, černá/bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
584 Kč
Rabalux 8410 - Venkovní nástěnné svítidlo Roma 1xE27, IP44, nerezová ocel
skladem u dodavatele 80 ksdodání 3-10 dní
358 Kč
Rabalux 8170 - Venkovní stropní/nástěnné svítidlo Stuttgart 1xE27, IP44, 250x125, saténový chrom/bílá
skladem u dodavatele 59 ksdodání 3-10 dní
1 084 Kč
Rabalux 7504 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Palanga 12W, 3000K, 800lm, IP44, antracit/bílá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
928 Kč
Rabalux 7477 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Balimo 12W, 4000K, 560lm, IP54, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
584 Kč




























































