SPECTRUM SLI028032_H - Zářivkové svítidlo LIMEA LED TUBE 1xG13 T8, 1320 mm, IP65, šedá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLI028032_H |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Určeno pro povrchovou i závěsnou instalaci. Maximálně 8 ks v jedné línii.
| Materiál: | plast |
| Barva: | šedá |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | G13 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 250, 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | max LED 20, N/A W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Světelný tok: | N/A lm |
| Délka: | 1320 mm |
| Šířka: | 75 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Spectrum SLI047312CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, bílá
Skladem 10 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047303CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Spectrum SLI047313CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, černá
Skladem 4 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047318CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, UGR<19, bílá/prizmatický kryt
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047319CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, UGR<19, černá/prizmatický kryt
skladem u dodavatele 283 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM WOJ+06707 - Stropní svítidlo Allday 1xT8 G13, 63,5cm, černá
skladem u dodavatele 452 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI047316CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, bílá
Skladem 13 ksihned k odeslání
SPECTRUM SLI028014_H - Zářivkové svítidlo LIMEA LED TUBE 2xG13 T8, 710 mm, IP65, šedá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
SPECTRUM SLI028025NW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT LED 38W 230V 120cm IP65 4000K 5900lm šedé
skladem u dodavatele poslední kusdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM WOJ+06708 - Stropní svítidlo Allday 1xT8 G13, 125cm, černá
skladem 5 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem


























































