TK Lighting 5967 - Bodové svítidlo TOP 2xGU10, černá/zlatá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5967 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x10 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Délka: | 390 mm |
| Výška: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5970 - Bodové svítidlo TOP 6xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
2 930 Kč
TK Lighting 5968 - Bodové svítidlo TOP 3xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 6088 - Bodové svítidlo TOP 1xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
534 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5372 - Bodové svítidlo TOP 1xGU10, černá
skladem u dodavatele 2063 ksdodání 4-14 dní
415 Kč
TK Lighting 10242 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, šedá
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
TK Lighting 659 - Stropní svítidlo Vaio gray 5xE27, Ø500, šedá/dřevo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 082 Kč
TK Lighting 6914 - Bodové svítidlo Jet 3xGU10, černá
skladem u dodavatele 2050 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 6915 - Bodové svítidlo Jet 3xGU10, bílá
skladem u dodavatele 693 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 6912 - Bodové svítidlo Jet 2xGU10, černá
skladem u dodavatele 2081 ksdodání 4-14 dní
518 Kč
TK Lighting 5970 - Bodové svítidlo TOP 6xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
2 930 Kč
TK Lighting 10269 - Stropní dřevěné bodové svítidlo Estera wood 3xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
1 499 Kč
TK Lighting 10233 - Bodové svítidlo Livia 2xGU10, růžová
skladem u dodavatele 48 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 10004 - Stropní bodové svítidlo Vox 3xGU10 + 5xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
3 261 Kč

























































