Idea led ID-2264 - LED pásek COB 10W/m, 6000K, 1140lm/m, 12V, IP20, Ra>80, 5m
| Výrobce: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-2264 |
| Výrobce: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea LED ID-2264 - LED pásek COB 10W/m, 6000K, 1140lm/m, 12V, IP20, Ra>80, 5m
Úsporný LED pásek COB Idea led ID-2264 s příkonem 10 W/m a hustotou 320 LED/m poskytuje jasné a rovnoměrné světlo bez viditelných bodů. Studená bílá barva světla 6000K se světelným tokem 1140 lm/m je ideální pro interiérové pracovní a dekorativní osvětlení – například pod kuchyňské linky, police, pracovní stoly či do podhledů. Pásek je stmívatelný, takže lze snadno nastavit intenzitu světla podle potřeby.
Index podání barev Ra>80 poskytuje standardní zobrazení barev, vhodné pro běžné interiérové použití. Technologie COB zajišťuje rovnoměrné osvětlení bez bodového efektu. Pásek je možné zkracovat po 25 mm pro přesnou instalaci a díky šířce 8 mm se pohodlně vejde do většiny hliníkových profilů. Úhel svícení 120° zajišťuje rovnoměrné rozptýlení světla.
Technické parametry:
- Typ LED: COB
- Výkon: 10 W/m
- Teplota světla: 6000 K
- Světelný tok: 1140 lm/m
- Napětí: 12 V
- Krytí: IP20
- Index podání barev: Ra>80
- Délka: 5 m
- Hustota LED: 320 LED/m
- Vyzařovací úhel: 120°
- Možnost zkracování: po 25 mm
- Šířka pásku: 8 mm
- Stmívatelný: ano
| Barva světla: | studená bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 6000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Napětí: | 12 V |
| Max. výkon: | 10 W |
| Světelný tok: | 1140 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 15000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Délka: | 5000 mm |
| Šířka: | 8 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-2247 - LED pásek COB RGBWW 16W/m, RGB + 3000K, 680lm/m, 12V, IP20
skladem u dodavatele 169 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2273 - LED pásek COB 14,4W/m, 3000-6500K, 1500lm/m, 12V, Ra90, IP20, 5m
skladem u dodavatele 368 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2271 - LED pásek COB 11W/m, 6000K, 1000lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA92, 5m
skladem u dodavatele 263 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2472 - LED pásek COB 15W/m, 4000K, 2250lm/m, 24V, IP20, Ra90, 10 mm, 5m
skladem u dodavatele 25 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2238-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 4000K, 1050lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 7 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2274 - LED pásek COB 14,4W/m, RGB, 12V, IP20, 5m
skladem u dodavatele 102 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2266 - LED pásek COB 4,9W/m, 3000K, 517lm/m, 12V, IP20, Ra>90, 5m
skladem u dodavatele 228 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2277 - LED pásek COB 11W/m, 4000K, 1250lm/m, Ra90, IP20, 12V, 5m
skladem u dodavatele 460 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2385 - LED pásek COB 18W/m, 4000K, 2200lm/m, 24V, IP20, 12mm, RA90, 5m
skladem u dodavatele 212 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2363 - LED pásek COB 10W/m, 3000K, 900lm/W, 24V, IP20, 5m
skladem u dodavatele 189 ksdodání 3-14 dnů




























































