Rendl R13911 - Lustr Giulia 1xE27, Ø200, černá/zlatohnědá/mosaz
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13911 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 66 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá, mosazná, zlatohnědá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 200 mm |
| Výška: | 1200+240 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13908 - Lustr Giulia 1xE27, Ø120, bílá/chrom
skladem u dodavatele 64 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R13909 - Lustr Giulia 1xE27, Ø120, černá/zlatohnědá/mosaz
skladem u dodavatele 36 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R13910 - Lustr Giulia 1xE27, Ø200, bílá/chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R13913 - Lustr Giulia 1xE27, Ø400, černá/zlatohnědá/mosaz
skladem u dodavatele 61 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13909 - Lustr Giulia 1xE27, Ø120, černá/zlatohnědá/mosaz
skladem u dodavatele 36 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R11761 - Lustr Astromet 7xE27, 420x380, chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
7 380 Kč
Rendl R12991 - LED lustr Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, zlatá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13913 - Lustr Giulia 1xE27, Ø400, černá/zlatohnědá/mosaz
skladem u dodavatele 61 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13826 - Lustr Babu new 1xE27, Ø220, čiré sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 555 Kč
Rendl R12483 - Textilní lustr Esplanade 1xE27, Ø430, transparentní černá/bílá/chrom
skladem u dodavatele 21 ksdodaní 2-14 dní
7 380 Kč
Rendl R13184 - LED lustr Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, černá/zlatá, stmívání TRIAC
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 555 Kč


























































