Rendl R13752 - Lustr Julietta 16 1xE27, Ø150, opálové sklo/černá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13752 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 29 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | černá, opál |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 150 mm |
| Výška: | 1200+160 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13753 - Lustr Julietta 31 1xE27, Ø150, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 58 ksdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13658 - Lustr Bellini 1xE14, Ø145, bílá/čiré sklo
skladem u dodavatele 31 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R13745 - Lustr Luna 1xE27, Ø200, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 47 ksdodaní 2-14 dní
2 295 Kč
Rendl R13913 - Lustr Giulia 1xE27, Ø400, černá/zlatohnědá/mosaz
skladem u dodavatele 61 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13824 - Lustr Coroa new 28 1xE27, Ø280, opál/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 860 Kč
Rendl R13909 - Lustr Giulia 1xE27, Ø120, černá/zlatohnědá/mosaz
skladem u dodavatele 36 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R13746 - Lustr Luna 1xE27, Ø250, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 12 ksdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R12477 - Textilní lustr Levita 1xE27, Ø390, bílá/chrom
skladem u dodavatele 20 ksdodaní 2-14 dní
9 180 Kč
Rendl R11690 - Lustr Goldie 1xE27, Ø460, černá/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
5 200 Kč



























































