TK Lighting 4802 - Lustr Nicol 4xE27, béžová/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4802 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | černá, béžová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Délka: | 940 mm |
| Výška: | 950 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4801 - Lustr Nicol 3xE27, béžová/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 639 Kč
TK Lighting 4799 - Lustr Nicol 1xE27, Ø380, béžová/černá
skladem u dodavatele 109 ksdodání 4-14 dní
1 395 Kč
TK Lighting 4798 - Lustr Nicol 3xE27, Ø500, béžová/černá
skladem u dodavatele 70 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 4800 - Stropní svítidlo Nicol 4xE27, Ø500, béžová/černá
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
2 224 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4815 - Textilní lustr Pulse 5xE27, bílá/borovice/přírodní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 365 Kč
TK Lighting 10205 - Lustr Bono 1xG9, Ø170, béžová/bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 4346 - Lustr HILTON GOLD 1xE27, Ø500, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
1 582 Kč
TK Lighting 4342 - Lustr HILTON GOLD 4xE27, 940mm, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 137 ksdodání 4-14 dní
3 210 Kč
TK Lighting 4557 - Designový lustr Harmony nature 3xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 5945 - Lustr Nilos 17xG9, Ø520, černá/transparentní/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
16 431 Kč
TK Lighting 4262 - Lustr Sol 1xE27, transparentní/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 955 Kč
TK Lighting 5767 - Lustr Estera 3xG9, černá/grafit
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
1 530 Kč



























































