TK Lighting 4798 - Lustr Nicol 3xE27, Ø500, béžová/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4798 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4801 - Lustr Nicol 3xE27, béžová/černá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
2 639 Kč
TK Lighting 4802 - Lustr Nicol 4xE27, béžová/černá
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
3 345 Kč
TK Lighting 4799 - Lustr Nicol 1xE27, Ø380, béžová/černá
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 395 Kč
TK Lighting 4800 - Stropní svítidlo Nicol 4xE27, Ø500, béžová/černá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 4-14 dní
2 224 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5384 - Lustr Esme 6xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
6 881 Kč
TK Lighting 4796 - Lustr Esme 5xE27, grafit/topaz/transparentní/černá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
5 657 Kč
TK Lighting 3154 - Lustr Universo 1xE27, Ø260, černá/grafit
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
1 136 Kč
TK Lighting 4261 - Lustr Sol 1xE27, černá/zlatá/jantar
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 4711 - Dřevěný lustr Oslo black 2xE27, 830mm, černá/dřevo
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
2 649 Kč
TK Lighting 1885 - Textilní lustr Maja 1xE27, Ø450, černá
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
975 Kč
TK Lighting 4338 - Lustr Elio 1xE27, Ø200, černá/topaz
skladem u dodavatele 86 ksdodání 4-14 dní
866 Kč
TK Lighting 10214 - Lustr Bono 5xG9, Ø320, béžová/bílá
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
5 958 Kč
TK Lighting 5669 - Lustr Esme 1xE27, Ø250, bílá/černá
skladem u dodavatele 59 ksdodání 4-14 dní
1 120 Kč
TK Lighting 5943 - Lustr Nilos 5xG9, Ø350, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
3 365 Kč


























































