Globo 57911-4HG - Lustr Robby wood 4xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-57911-4HG |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 35 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov |
| Barva: | matná černá, grafit, imitace dřeva |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté, hranaté |
| Max. výkon: | 4x35 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Délka: | 650 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
Globo 57911HG - Lustr Robby wood 1xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
528 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 56007-4H - LED křišťálový lustr Tobias 48W, 4000K, 332lm, chrom
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 163 Kč
Globo 56140-9H - Designový lustr Riha 9xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele 4 ksdodání 3-6 prac. dní
4 504 Kč
Globo 15566HA - Lustr Giuseppe 1xE27, Ø280, matná černá/jantarové sklo
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 048 Kč
Globo 15663H - Lustr Pablo 1xE27, Ø200, dřevo/matná černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 3-6 prac. dní
760 Kč
Globo 15663-3H - Lustr Pablo 3xE27, Ø440, dřevo/matná černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 104 Kč
Globo 15555-6H - Dřevěný lustr Lila 6xE27, Ø590, matná černá/kouřová/tmavě hnědá
skladem u dodavatele 39 ksdodání 3-6 prac. dní
5 128 Kč
Globo 15839H - Křišťálový lustr Corry 1xE27, Ø210, kouřová/matná černá/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 360 Kč
Globo 56140-13H - Designový lustr Riha 13xG9, matný nikl/opál
Skladem poslední kusihned k odeslání
5 438 Kč
Globo 57911HB - Lustr Robby black 1xGU10, matná černá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
448 Kč
Globo 15548H1 - Lustr Maxy 1xE27, Ø290, matná černá/kouřová
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 800 Kč



























































