Globo 57911-3G - Stropní bodové svítidlo Robby wood 3xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-57911-3G |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov |
| Barva: | matná černá, grafit, imitace dřeva |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté, hranaté |
| Max. výkon: | 3x35 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Délka: | 410 mm |
| Šířka: | 60 mm |
| Výška: | 120 mm |
Příbuzné produkty
Globo 57911-2G - Stropní bodové svítidlo Robby wood 2xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
512 Kč
Globo 57911-1G - Nástěnné bodové svítidlo Robby wood 1xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
304 Kč
Globo 57911-4G - Stropní bodové svítidlo Robby wood 4xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
984 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 57911-1M - Nástěnné bodové svítidlo Robby brass 1xGU10, matná černá/antická mosaz
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
312 Kč
Globo 57911-2B - Stropní bodové svítidlo Robby black 2xGU10, matná černá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
408 Kč
Globo 54802W-2 - Stropní bodové svítidlo Xara I 2xE14, bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
448 Kč
Globo 57911-1G - Nástěnné bodové svítidlo Robby wood 1xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
304 Kč
Globo 54802W-1 - Nástěnné bodové svítidlo Xara I 1xE14, bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
224 Kč
Globo 57911-4G - Stropní bodové svítidlo Robby wood 4xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
984 Kč
Globo 54050-3 - Stropní bodové svítidlo Jowita 3xE27, Ø520, keramika, bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 736 Kč
Globo 54802S-2 - Stropní bodové svítidlo Xara I 2xE14, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
448 Kč
Globo 54802W-6 - Stropní bodové svítidlo Xara I 6xE14, Ø630, bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 248 Kč
Globo 54308-4 - Stropní bodové svítidlo Hubertus 4xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
976 Kč



























































