Globo 15707-3H - Lustr Reid 3xE27, matná černá/dřevo/kouřové sklo
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-15707-3H |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | dřevo, sklo, kov |
| Barva: | matná černá, hnědá, kouřová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Délka: | 550 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
Globo 15707-3HR - Lustr Reid 3xE27, Ø270, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele 24 ksdodání 3-6 prac. dní
1 216 Kč
Globo 15707-4H - Lustr Reid 4xE27, matná černá/dřevo/kouřové sklo
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 576 Kč
Globo 15707-6H - Lustr Reid 6xE27, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele 43 ksdodání 3-6 prac. dní
2 400 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 15707-3HR - Lustr Reid 3xE27, Ø270, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele 24 ksdodání 3-6 prac. dní
1 216 Kč
Globo 21002H - Lustr Olly 1xE27, Ø110, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
552 Kč
Globo 15560-4H - Lustr Milley 4xE27, matná černá/mosaz
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
6 232 Kč
Globo 57911HW - Lustr Robby white 1xGU10, bílá/chrom
skladem u dodavatele 36 ksdodání 3-6 prac. dní
464 Kč
Globo 15707-6H - Lustr Reid 6xE27, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele 43 ksdodání 3-6 prac. dní
2 400 Kč
Globo 15663-3H - Lustr Pablo 3xE27, Ø440, dřevo/matná černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 104 Kč
Globo 15548-3H - Lustr Maxy 3xE27, Ø480, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
3 936 Kč
Globo 15839H1 - Křišťálový lustr Corry 1xE27, Ø280, kouřová/matná černá/čirá
skladem u dodavatele 26 ksdodání 3-6 prac. dní
1 960 Kč
Globo 15511H - Lustr Ticco 1xE27, Ø340, kov/sklo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
520 Kč
Globo 15178 - Lustr Earth 1xE27, Ø350, plast/akryl
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
585 Kč


























































