Globo 57911-1M - Nástěnné bodové svítidlo Robby brass 1xGU10, matná černá/antická mosaz
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-57911-1M |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov |
| Barva: | matná černá, antika, mosazná |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté, hranaté |
| Max. výkon: | 1x25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 70 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Hloubka: | 120 mm |
Mohlo by vás zajímat
Globo 57911-3G - Stropní bodové svítidlo Robby wood 3xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
736 Kč
Globo 54308-3 - Stropní bodové svítidlo Hubertus 3xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
736 Kč
Globo 57911-1B - Nástěnné bodové svítidlo Robby black 1xGU10, matná černá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
240 Kč
Globo 54310-3 - Stropní bodové svítidlo Hollsy 3xE14, černá/zlatá/kouřová/čirá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 3-6 prac. dní
868 Kč
Globo 54308-1 - Nástěnné bodové svítidlo Hubertus 1xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
256 Kč
Globo 54308-2 - Stropní bodové svítidlo Hubertus 2xE14, matná černá/kouřová
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
496 Kč
Globo 57911-1W - Nástěnné bodové svítidlo Robby white 1xGU10, bílá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
240 Kč
Globo 54802S-2 - Stropní bodové svítidlo Xara I 2xE14, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
448 Kč
Globo 57911-2W - Stropní bodové svítidlo Robby white 2xGU10, bílá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
408 Kč
Globo 54050-2 - Stropní bodové svítidlo Jowita 2xE27, keramika, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 280 Kč

























































