TK Lighting 4732 - Lustr Sarius black 6xG9, černá/sklo
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4732 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Spodní část lze otáčet
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x6 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Délka: | 900 mm |
| Šířka: | 680 mm |
| Výška: | 640 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4735 - Stropní svítidlo Sarius black 4xG9, černá/sklo
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 572 Kč
TK Lighting 4734 - Stropní svítidlo Sarius black 6xG9, černá/sklo
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
3 619 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10038 - Lustr Cono L 1xE27, Ø335, hnědá
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 10182 - Lustr Aurora 16xG9, Ø500, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
11 402 Kč
TK Lighting 6098 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø450, juta/černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
2 723 Kč
TK Lighting 6105 - Lustr Estera 5xG9, hnědá/jantar
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 10206 - Lustr Bono 3xG9, Ø315, béžová/bílá
skladem u dodavatele 41 ksdodání 4-14 dní
3 780 Kč
TK Lighting 2552 - Lustr Universo 1xE27, Ø500, černá/grafit
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 5767 - Lustr Estera 3xG9, černá/grafit
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
1 530 Kč
TK Lighting 10156 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø295, černá/borovice
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
TK Lighting 10119 - Lustr Piano 12xG9, zlatá/černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
9 308 Kč


























































