TK Lighting 10213 - Lustr Bono 4xG9, béžová/bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10213 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, sklo, plast |
| Barva: | béžová, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x8 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Délka: | 1000 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10206 - Lustr Bono 3xG9, Ø315, béžová/bílá
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
3 780 Kč
TK Lighting 10214 - Lustr Bono 5xG9, Ø320, béžová/bílá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
5 958 Kč
TK Lighting 10205 - Lustr Bono 1xG9, Ø170, béžová/bílá
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 10274 - Lustr Bono 1xE27, Ø270, béžová/bílá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 758 Kč
Podobné zboží
TK Lighting 10266 - Lustr Bono 3xG9, Ø315, okrová/bílá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
3 360 Kč
TK Lighting 10268 - Lustr Bono 5xG9, Ø320, okrová/bílá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
5 304 Kč
TK Lighting 10265 - Lustr Bono 1xG9, Ø170, okrová/bílá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 141 Kč
TK Lighting 10275 - Lustr Bono 1xE27, Ø270, okrová/bílá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
1 686 Kč
TK Lighting 10644 - Lustr BONO SABIA 1xG9, Ø170, béžová
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 11602 - Lustr CALMA 1xE27, Ø500, béžová
skladem u dodavatele 70 ksdodání 4-14 dní
2 141 Kč
TK Lighting 11110 - Lustr LAVA SABIA 9xG9, koňak/béžová
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
5 486 Kč
TK Lighting 10057 - Lustr Cono 1xE27, Ø335, černá
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
1 187 Kč
TK Lighting 2758 - Textilní lustr Trio 1xE27, Ø500, multicolor
skladem u dodavatele 47 ksdodání 4-14 dní
1 639 Kč
TK Lighting 5419 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø500, juta/černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 602 Kč
TK Lighting 6844 - Lustr Anabelle 8xG9, Ø620, černá/grafit
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
4 289 Kč
TK Lighting 4894 - Lustr Cairo 1xE27, Ø115, černá/borovice
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
607 Kč
TK Lighting 6927 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, cihlová/borovice
skladem u dodavatele 73 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč



























































