TK Lighting 5123 - Stojací lampa Nicol 1xE27, Ø500, béžová/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5123 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | textil, plast, kov |
| Barva: | černá, imitace dřeva |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 1590 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6539 - Nástěnná lampička Nicol 1xE27, béžová/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
960 Kč
TK Lighting 5124 - Stolní lampička Nicol 1xE27, Ø200, béžová/černá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
1 084 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5896 - Stojací textilní lampa Calisto 1xE27, Ø500, černá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
2 930 Kč
TK Lighting 6637 - Stojací textilní lampa Umberto 1xE27, Ø700, bílá/zlatá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
3 604 Kč
TK Lighting 5717 - Stojací lampa Estera 3xG9, černá/grafit
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
2 484 Kč
TK Lighting 5151 - Stojací lampa Chicago 1xE27, Ø410, černá/lněná
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
2 422 Kč
TK Lighting 16005 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, černá/ořech
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
3 500 Kč
TK Lighting 16151 - Stojací lampa ESTERA WOOD 3xG9, ořech/bronz/jantar
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
2 380 Kč
TK Lighting 16026 - Stojací textilní lampa Grand 1xE27, Ø500, hnědá/borovice
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
3 365 Kč
TK Lighting 5241 - Textilní lampa Linobianco 1xE27, Ø500, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
2 893 Kč
TK Lighting 5894 - Stojací textilní lampa Calisto 1xE27, Ø500, bílá/černá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 930 Kč
TK Lighting 5582 - Stojací lampa Oslo 1xE27, černá/borovice
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
4 755 Kč



























































