TK Lighting 5591 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, béžová/zlatá/sklo/textil
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5591 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
ručně vyrobeno v Evropě
| Materiál: | kov, plast, textil, sklo |
| Barva: | zlatá, béžová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 390 mm |
| Výška: | 600 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5150 - Stolní lampička Chicago 1xE27, Ø250, černá/lněná
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 151 Kč
TK Lighting 5086 - Lampička PALLA SMALL GRAY 1xE27, Ø200, šedá
Skladem poslední kusihned k odeslání
998 Kč
TK Lighting 16027 - Stolní textilní lampička Nicola, 1xE27, Ø200, len/hnědá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
1 052 Kč
TK Lighting 5552 - Stolní textilní lampička Juta 1xE27, Ø220, juta
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
980 Kč
TK Lighting 5987 - Stolní textilní lampička Melody 1xE27, Ø300, grafit/šedá
skladem u dodavatele 135 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 5124 - Stolní lampička Nicol 1xE27, Ø200, béžová/černá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 084 Kč
TK Lighting 5290 - Stolní textilní lampička Tokyo 1xE27, Ø300, bílá/borovice
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 182 Kč
TK Lighting 16043 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/hnědá
Skladem poslední kusihned k odeslání
908 Kč
TK Lighting 16041 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/oranžová
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
856 Kč
TK Lighting 5291 - Stolní textilní lampička Tokyo 1xE27, Ø300, len/borovice
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
1 328 Kč

























































