Globo 54308-4 - Stropní bodové svítidlo Hubertus 4xE14, matná černá/kouřová
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-54308-4 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | matná černá, kouřová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Délka: | 560 mm |
| Šířka: | 60 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
Příbuzné produkty
Globo 54308-1 - Nástěnné bodové svítidlo Hubertus 1xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
256 Kč
Globo 54308W - Nástěnné bodové svítidlo Hubertus 1xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
480 Kč
Globo 54308-2 - Stropní bodové svítidlo Hubertus 2xE14, matná černá/kouřová
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
496 Kč
Globo 54308-3 - Stropní bodové svítidlo Hubertus 3xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
736 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 54802W-1 - Nástěnné bodové svítidlo Xara I 1xE14, bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
224 Kč
Globo 56140-9D - Designové stropní svítidlo Riha 9xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele poslední kusdodání 3-6 prac. dní
4 080 Kč
Globo 54307-1W - Bodové svítidlo Claude 1xE14, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
352 Kč
Globo 57911-3W - Stropní bodové svítidlo Robby white 3xGU10, bílá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
584 Kč
Globo 54310-4 - Stropní bodové svítidlo Hollsy 4xE14, černá/zlatá/kouřová/čirá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-6 prac. dní
1 198 Kč
Globo 54802S-4 - Stropní bodové svítidlo Xara I 4xE14, 600x195, matná černá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
848 Kč
Globo 54307-4W - Stropní bodové svítidlo Claude 4xE14, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 320 Kč
Globo 56134-3 - Stropní bodové LED svítidlo Alaska 12W, 3000K, 3x240lm, Ø250, chrom
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
560 Kč
Globo 54310-2 - Stropní bodové svítidlo Hollsy 2xE14, černá/zlatá/kouřová/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
593 Kč
Globo 54307-3W - Stropní bodové svítidlo Claude 3xE14, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 024 Kč



























































