Rendl R13683 - Stropní koupelové svítidlo Arana 1xE27, IP44, Ø270, opálové sklo/chrom
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13683 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 173 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | opál, chrom-lesklý |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 270 mm |
| Hloubka: | 170 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13684 - Stropní koupelnové svítidlo Venice 1xE27, IP44, Ø230, čirá/opál/chrom
skladem u dodavatele 39 ksdodaní 2-14 dní
4 320 Kč
Rendl R13685 - Stropní koupelnové LED svítidlo Venice 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø300, čirá/opál/chrom
skladem u dodavatele 153 ksdodaní 2-14 dní
5 220 Kč
Rendl R13682 - Stropní koupelové svítidlo Arana 1xE27, IP44, Ø170, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 112 ksdodaní 2-14 dní
2 385 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13606 - Stropní koupelnové svítidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, bílá
skladem u dodavatele 55 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R14231 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
855 Kč
Rendl R14123 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, bílá
skladem u dodavatele 62 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R14230 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, světle šedá
skladem u dodavatele 94 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R13538 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, bílá
skladem u dodavatele 125 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R13698 - Stropní koupelnové LED svítidlo Merano 24W, 3000K, 1700lm, 350x350, IP44, chrom
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní
4 680 Kč
Rendl R12202 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 28 ksdodaní 2-14 dní
4 455 Kč
Rendl R13684 - Stropní koupelnové svítidlo Venice 1xE27, IP44, Ø230, čirá/opál/chrom
skladem u dodavatele 39 ksdodaní 2-14 dní
4 320 Kč
Rendl R13542 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, černá
skladem u dodavatele 83 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R14126 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, černá
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 015 Kč



























































