Rendl R12843 - Stropní LED svítidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, perleťová zlatá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12843 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 103 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | perleťová zlatá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Průměr: | 116 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12842 - Stropní LED svítidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, bílá
skladem u dodavatele 324 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R13479 - Stropní LED svítidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, černá
skladem u dodavatele 263 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R13482 - Stropní LED svítidlo Larisa 20W, 3000K, 1600lm, Ø220, perleťová zlatá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 070 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12454 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, bílá
skladem u dodavatele 65 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12197 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele 23 ksdodaní 2-14 dní
4 455 Kč
Rendl R13551 - Stropní LED svítidlo Larisa R 10W, 3000K, 800lm, Ø116, černá, stmívání TRIAC
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
1 950 Kč
Rendl R14359 - Stropní LED svítidlo LARISA R 30 30W, 3000K/4000K/6500K, 2250lm, Ø300, černá
skladem u dodavatele 116 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R14354 - Stropní LED svítidlo LARISA R 22 20W, 3000K/4000K/6500K, 1500lm, Ø220, bílá
skladem u dodavatele 81 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R13679 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 158 ksdodaní 2-14 dní
6 120 Kč
Rendl R13697 - Stropní koupelnové LED svítidlo Merano 16W, 3000K, 1300lm, 300x300, IP44, chrom
skladem u dodavatele 189 ksdodaní 2-14 dní
3 915 Kč
Rendl R12198 - Stropní koupelnové LED svítidlo Esica 6W, 3000K, 435lm, IP44, chrom/opálové sklo
skladem u dodavatele 169 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12849 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 15W, 3000K, 1200lm, 170x170, černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
1 485 Kč
Rendl R14356 - Stropní LED svítidlo LARISA R 22 20W, 3000K/4000K/6500K, 1500lm, Ø220, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 160 Kč


























































