TK Lighting 5095 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø500, bílá/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5095 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, textil, plast |
| Barva: | bílá, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5363 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø500, bílá/černá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 913 Kč
TK Lighting 5094 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, bílá/černá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 6018 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø450, bílá/černá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
2 723 Kč
TK Lighting 5975 - Textilní lustr Calisto 3xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 5956 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 6585 - Textilní lustr Juta 4xE27, juta
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
2 515 Kč
TK Lighting 2594 - Lustr Duo white 3xE27, Ø350, bílá/juta
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 417 Kč
TK Lighting 3256 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø380, přírodní/zelená
skladem u dodavatele 160 ksdodání 4-14 dní
1 265 Kč
TK Lighting 3257 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø200, přírodní/zelená
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 10085 - Textilní lustr Zing 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
736 Kč
TK Lighting 3227 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø380, přírodní/oranžová
skladem u dodavatele 45 ksdodání 4-14 dní
1 265 Kč
TK Lighting 6018 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø450, bílá/černá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
2 723 Kč
TK Lighting 6576 - Textilní lustr Linobianco 4xE27, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
3 417 Kč
TK Lighting 4562 - Designový lustr Harmony nature 1xE27, Ø400, černá/přírodní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 550 Kč
TK Lighting 5975 - Textilní lustr Calisto 3xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč


























































