Rendl R13559 - Venkovní nástěnné svítidlo Bourdon 1xGU10, IP54, antracit
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13559 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 86 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | antracit - tmavě šedá |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 100 mm |
| Výška: | 88 mm |
| Hloubka: | 117 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13560 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Piper 6W, 3000K, 489lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 89 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R10366 - Venkovní nástěnné svítidlo Lesa 1xE27, IP54, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 105 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R12560 - Venkovní nástěnné svítidlo Hide 1xE27, IP44, 160x160, antracit
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 755 Kč
Rendl R12556 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R13564 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 6W, 3000K, 240lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 11 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R11947 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP65, antracit/opál
skladem u dodavatele 58 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R13634 - Venkovní nástěnné svítidlo Sorano 2xGU10, IP44, černá/plast
skladem u dodavatele 27 ksdodaní 2-14 dní
702 Kč
Rendl R13565 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 9W, 3000K, 384lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 131 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R10554 - Venkovní nástěnné svítidlo Telo 1xG9, IP44, antracit/čirá
skladem u dodavatele 105 ksdodaní 2-14 dní
1 575 Kč
Rendl R12566 - Venkovní nástěnné svítidlo Delta 1xE27, IP54, antracit
skladem u dodavatele 162 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12027 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Zack 3W, 3000K, 176lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 78 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč



























































