Rendl R13515 - Venkovní nástěnné svítidlo Selma 1xGU10, IP54, antracit
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13515 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | antracit - tmavě šedá |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 70 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Hloubka: | 85 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13513 - Venkovní nástěnné svítidlo Selma 1xGU10, IP54, bílá
skladem u dodavatele 27 ksdodaní 2-14 dní
738 Kč
Rendl R13514 - Venkovní nástěnné svítidlo Selma 1xGU10, IP54, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 34 ksdodaní 2-14 dní
738 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13502 - Venkovní nástěnné LED svítidlo SIV 6W, 3000K, 360lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 31 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13794 - Venkovní nástěnné svítidlo Kane 2xGU10, IP65, beton/dekor tmavý granit
skladem u dodavatele 12 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R13560 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Piper 6W, 3000K, 489lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 89 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12565 - Venkovní nástěnné svítidlo Delta 1xGX53, IP54, antracit
skladem u dodavatele 88 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R13792 - Venkovní nástěnné svítidlo Granita 2xGU10, IP65, beton/dekor světlý granit
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
2 385 Kč
Rendl R13796 - Venkovní nástěnné svítidlo Mizzi new 1xGU10, IP65, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 102 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Rendl R13563 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 6W, 3000K, 143lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 128 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R12021 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Kubi 3W, 3000K, 176lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R14124 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, černá
skladem u dodavatele 22 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R12028 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Kubi 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 485 Kč


























































